Новини
Беговой клуб Run Base Kyiv занял первое место среди клубов на Be more human

Беговой клуб Run Base Kyiv занял первое место среди клубов на Be more human

18 вересня 2017

16 вересня у Києві на ВДНГ відбувся фітнес-фестиваль Be more human. Як розповідає Організатор першого в Україні командного забігу з випробуваннями – #RunUkraine, #Bemorehuman – це перший в Україні командний забіг з випробуваннями, що став втіленням глобальної однойменної філософії Reebok.

Be more human – це:

  • Можливість подолати свої сумніви та позбутися страхів.
  • Шанс перевірити, на що ти здатен у команді. Відчути підтримку однодумців, досягти великої мети разом.
  • Відкрити ресурси та можливості свого тіла.

6 людей в одній команді гуртом долають одну дистанцію та виконують 10 випробувань. Від першого до останнього кроку ви будете працювати командою як єдиний організм, підтримуючи один одного. Не обов’язково бути надлюдиною, щоб долучитися до нового проекту. Варто лише повірити у свої сили, знайти однодумців для формування команди та зареєструватися. Перевір свої можливості вже сьогодні. Знаходь однодумців та реєструйся на головну фітнес-подію цієї осені. До участі допускалися особи, які досягли 18 років. Змагання проводились в командному заліку. До участі допускалисяся наступні склади команд: 2 жінки і 4 чоловіки, 3 жінки і 3 чоловіки, 4 жінки і 2 чоловіків.

Be more human – це шанс стати більш згуртованим.

На випробування вийшли і представники бігового клубу #RunBaseKyiv. Вітаємо усіх наших учасників з подоланням випробувань і бажаємо наступних успіхів.

Уся інформація про змагання за посиланням: http://bemorehuman.org.ua/

Ми в соц. мережах