Відновлення

Відновлення

Неоціненною є користь масажу для всіх, а особливо для бігунів. Адже після пробіжок так знайоме (інколи до болю) відчуття втоми в ногах, що потребують піклування як і все тіло. Тому масаж це своєрідне рятівне коло, нагорода організму за копітку працю й перемогу над собою. Ну як відмовитись від надзвичайно приємного відчуття, коли після інтенсивного тренування, кожною клітиною поринаєш у світ повноцінного розслаблення та оновлення? І ніщо не заважає райським митям…

Регулярно відвідуючи сеанси масажу ви позбудетесь м`язового навантаження, таким чином вберігши себе від ефекту «забитих м`язів» та будь-якого іншого дискомфорту. Окрім того, такий релакс позитивно сприяє заживленню травм та зменшенню ризику появи нових. Вам захочеться робити більше і краще: підвищиться працездатність та покращиться кровообіг. А дещо залишиться в далекому минулому, зокрема відчуття тяжкості та візити підступної кріпатури. Якщо ви серйозно налаштовані на довгі дистанції, то обов`язково включіть масаж до своєї бігової програми підготовки на 21 чи 42 км, і не пошкодуєте, - медаль за першість буде у ваших руках.

Отже, аби сповна насолоджуватися біговими тренуваннями, потрібно між ними правильно відновлювати свої сили. І масаж – це саме та важлива складова вашого успіху.

Для чого це мені?

Щоб бути здоровим, перемагати та бути творцем нових рекордів!

Про нас:

Масажний Патруль - це команда професійних масажистів. Для яких масаж не просто робота, а справжнє життя. Нам подобається розмовляти з вашим тілом, та допомагати вам відчути його. Справжнім натхненням для нашого колективу є, ваші м’які та вільні від спазмів ікроножні. Наш девіз " Релакс та трішечки болю!" До зустрічі на масажі. 

Контактний номер:  0930907007

Адреса масажного кабінету: вул. Набережно-Лугова,  3

Опис:

1. Масаж спини - 250.00 - 45 хв.

Нормалізує кровообіг, стимулює нервову та імунну систему, покращує життєвий тонус, роблячи шкіру більш еластичною та пружною. Окрім того, сприяє роботі внутрішніх органів, створенню та зміцненню м`язового корсета, що дозволяє завжди утримувати хребет у правильному положенні.

2. Інтегративний реабілітаційний масаж задньої поверхні тіла

Допомагає зняти стреси, які переживає сучасна людина у повсякденному житті.  Усуває болі у спині та інших частинах тіла, розслаблює та відновлює м`язи після фізичного навантаження, а ще надає приплив сил та бадьорості. Реабілітаційний масаж дарує людині відчуття піднесення, впевненості у своїх силах, підвищує працездатність та значно зменшує ризик захворюваності організму. 

3. Загальний масаж тіла - 400.00 - 70 хв.

Є засобом профілактики захворювань та запорукою довготривалого збереження працездатності. Клієнт після процедури загального масажу тіла підіймається з відчуттям бадьорості та гарного настрою. Це відбувається завдяки зняттю напруги, а також поліпшенню функції різноманітних систем та органів.

4. Тайський лікувальний масаж Wat Pho - 600.00 - 80 хв.

Цілісна система оздоровлення, що охоплює ряд способів впливу, серед яких глибокі натискання на м`язову тканину; пасивні вправи, які нагадують пози йоги; рефлексологія; розтягнення; розкриття суглобів, а також активізація потоку енергії в тілі людини та акупресура. 

5. Креольський масаж бамбуковими паличками - 300.00 - 30 хв.

На рівні фізіології дія креольського масажу проявляється у звуженні та розширенні судин, що і є причиною їх зміцнення. Такий масаж ефективно покращує кровообіг, посилює рух лімфи, і, відповідно, поліпшує живлення тканин й клітин, позитивно впливаючи таким чином на обмінні процеси. До того ж, креольський масаж бамбуковими паличками чудово знімає не тільки стрес та втому, а ще й нервову і м`язову напругу.

6. Фізіотерапевтичні процедури в лазні – 550 грн (з однієї людини)

Обов`язкова умова: наявність до 6 осіб. Усього надається 4 години на перебування, що включають масаж всього тіла у чотири руки тривалістю 30 хв. Клієнт отримує не тільки повноцінне задоволення, а й відчуття оновленості від відпочинку.

Ми в соц. мережах