Про клуб

Про клуб

Біговий клуб Run Base Kyiv - концептуально-інтелектуальний біговий клуб нового зразка.

Клуб засновано у 2014 році з метою підготовки спортсменів-любителів до Київського міжнародного напівмарафону.

Серія безкоштовних бігових тренувань «Заряджайся енергією бігу» викликала ажіотаж серед учасників: шосте тренування на НСК «Олімпійський» відвідали двісті учасників. У зв'язку з цим після забігу було вирішено продовжити тренування та створити новий інтелектуальний біговий клуб для любителів бігу під керівництвом заслуженого майстра спорту Ірини Ліщинської.

За 2 роки існування Run Base Kyiv зробив значний внесок у здобутки бігового ком’юніті України. У 2016 році 10 членів клубу Run Base Kyiv взяли на себе важливу роль пейсмейкерів на дистанціях у різних бігових змаганнях в Києві, Одесі, Дніпрі та Львові в рамках бігової ліги Run Ukraine Running League 2016.  

Основна мета клубу – розвиватися не лише фізично, а й розширювати внутрішні горизонти учасників.

Ірина Ліщинська, головний тренер клубу «Run Base Kyiv»:

«Кожен з нас бігає або хоче почати бігати з різних причин: хтось планує серйозно підготуватися до участі в бігових змаганнях і показати високі результати, для деяких це спосіб схуднути і поліпшити свою фігуру, хтось бігає для підтримки здоров'я, інші – для задоволення і нових знайомств. Одному бігати нудно. Окрім того, часто не маєш, у кого спитати поради з техніки та методики бігу. Тому, чим раніше ви почнете тренуватися в клубі під наглядом професійного тренера, тим краще для вас. Чекаємо вас в нашому клубі однодумців!».

П'ять причин стати членом клубу «Run Base Kyiv»:

  1. Вам запропонують індивідуальний план підготовки, розроблений професіоналами.
  2. Ви зможете отримати консультацію по здоровому харчуванню та відновленню.
  3. Вам розкажуть про правильну екіпіровку і як її підібрати.
  4. Ви оволодієте спеціальними біговими вправами, які не тільки поліпшать техніку бігу, але і зміцнять зв'язки і м'язи.
  5. Вас прийме компанія однодумців, з якою завжди цікавіше і легше займатися.

Loyalty

Усі члени дружньої родини «Run Base Kyiv» мають знижки на придбання продукції наших партнерів:

Ви можете:

  1. Підібрати якісне та професійне екіпірування зі знижкою від -30 % можна в магазинах «Megadrive: 2XU, Newton, GU», «New Balance».
  2. Придбати продукцію «Nutrend» у фірмових магазинах зі знижкою -20%. Не забуваємо, що під час фізичних навантажень бажано вживати спортивне харчування та слідкувати за гідратацією.
  3. Придбати продукцію у шоу-румі «Аннаіс-Декор» зі знижкою -25% на стильні предмети інтер'єру, домашні і садові меблі, текстиль, а також великий вибір декору в стилі прованс, Шеббі шик, кантрі, лофт з різних країн Європи.           
  4. Отримати знижку – 27% на реєстрацію на усі заходи компанії RUN UKRAINE RUNNING LEAGUE: «Nova Poshta Kyiv Half Marathon», «Interpipe Dnipro Half Marathon», «Grand Prix Lviv Half Marathon», «Arcelormittal Odesa Half Marathon», «Intersport Run Ua», «Wizz Air Kyiv City Marathon», «Zaporizhstal Half marathon».

Для отримання знижки за пунктами 1) і 2) необхідно звернутися до тренерів клубу.

Ми в соц. мережах