Про клуб

Про клуб

Ірина Ліщинська, головний тренер клубу «Run Base Kyiv»:

«Кожен з нас бігає або хоче почати бігати з різних причин: хтось планує серйозно підготуватися до участі в бігових змаганнях і показати високі результати, для деяких це спосіб схуднути і поліпшити свою фігуру, хтось бігає для підтримки здоров'я, інші – для задоволення і нових знайомств. Одному бігати нудно. Окрім того, часто не маєш, у кого спитати поради з техніки та методики бігу. Тому, чим раніше ви почнете тренуватися в клубі під наглядом професійного тренера, тим краще для вас. Чекаємо вас в нашому клубі однодумців!».

П'ять причин стати членом клубу «Run Base Kyiv»:

  1. Вам запропонують індивідуальний план підготовки, розроблений професіоналами.
  2. Ви зможете отримати консультацію по здоровому харчуванню та відновленню.
  3. Вам розкажуть про привальну екіпіровку і як її підібрати.
  4. Ви оволодієте спеціальними біговими вправами, які не тільки поліпшать техніку бігу, але і зміцнять зв'язки і м'язи.
  5. Вас прийме компанія однодумців, з якою завжди цікавіше і легше займатися.

Loyalty

Усі члени дружньої родини «Run Base Kyiv» мають знижки на придбання продукції наших партнерів:

Ви можете:

  1. Підібрати якісне та професійне екіпірування зі знижкою від - 10 до -30 % можна в магазинах «Megadrive: 2XU, Newton, GU», «Adidas», «New Balance».
  2. Придбати продукцію «Nutrend» у фірмових магазинах зі знижкою -20%. Не забуваємо, що під час фізичних навантажень бажано вживати спортивне харчування та слідкувати за гідратацією.
  3. Замовити приємні SPA-процедури у салоні краси «Corleone» зі знижкою - 30%. Знижка діє на масажні послуги, апаратні процедури по тілу та на відвідування сауни.  Знижка у розмірі -5% діє на усі інші послуги.
  4. Придбати продукцію у шоу-румі «Аннаіс-Декор» зі знижкою -25% на стильні предмети інтер'єру, домашні і садові меблі, текстиль, а також великий вибір декору в стилі прованс, Шеббі шик, кантрі, лофт з різних країн Європи.           
  5. Отримати знижку – 20% на реєстрацію на усі заходи компанії RUN UKRAINE: «Nova Poshta Kyiv Half Marathon», «Wizz Air Kyiv City Marathon», «Samsung Galaxy S6 Night Run».

Для отримання знижки за пунктами 1) і 2) необхідно звернутися до тренерів клубу.

Якщо ви бажаєте скористатися знижкою в салоні «Corleone», необхідно попередньо записатися, назвавши своє прізвище та номер клубної карти.

Ми в соц. мережах