Про клуб

Про клуб

Біговий клуб Run Base Kyiv - концептуально-інтелектуальний біговий клуб нового зразка.

Клуб засновано у 2014 році з метою підготовки спортсменів-любителів до Київського міжнародного напівмарафону.

Серія безкоштовних бігових тренувань «Заряджайся енергією бігу» викликала ажіотаж серед учасників: шосте тренування на НСК «Олімпійський» відвідали двісті учасників. У зв'язку з цим після забігу було вирішено продовжити тренування та створити новий інтелектуальний біговий клуб для любителів бігу під керівництвом заслуженого майстра спорту Ірини Ліщинської.

За 2 роки існування Run Base Kyiv зробив значний внесок у здобутки бігового ком’юніті України. У 2016 році 10 членів клубу Run Base Kyiv взяли на себе важливу роль пейсмейкерів на дистанціях у різних бігових змаганнях в Києві, Одесі, Дніпрі та Львові в рамках бігової ліги Run Ukraine Running League 2016.  

Основна мета клубу – розвиватися не лише фізично, а й розширювати внутрішні горизонти учасників.

Ірина Ліщинська, головний тренер клубу «Run Base Kyiv»:

«Кожен з нас бігає або хоче почати бігати з різних причин: хтось планує серйозно підготуватися до участі в бігових змаганнях і показати високі результати, для деяких це спосіб схуднути і поліпшити свою фігуру, хтось бігає для підтримки здоров'я, інші – для задоволення і нових знайомств. Одному бігати нудно. Окрім того, часто не маєш, у кого спитати поради з техніки та методики бігу. Тому, чим раніше ви почнете тренуватися в клубі під наглядом професійного тренера, тим краще для вас. Чекаємо вас в нашому клубі однодумців!».

П'ять причин стати членом клубу «Run Base Kyiv»:

  1. Вам запропонують індивідуальний план підготовки, розроблений професіоналами.
  2. Ви зможете отримати консультацію по здоровому харчуванню та відновленню.
  3. Вам розкажуть про правильну екіпіровку і як її підібрати.
  4. Ви оволодієте спеціальними біговими вправами, які не тільки поліпшать техніку бігу, але і зміцнять зв'язки і м'язи.
  5. Вас прийме компанія однодумців, з якою завжди цікавіше і легше займатися.

Loyalty

Усі члени дружньої родини «Run Base Kyiv» мають знижки на придбання продукції наших партнерів:

Ви можете:

  1. Підібрати якісне та професійне екіпірування зі знижкою від - 10 до -30 % можна в магазинах «Megadrive: 2XU, Newton, GU», «New Balance».
  2. Придбати продукцію «Nutrend» у фірмових магазинах зі знижкою -20%. Не забуваємо, що під час фізичних навантажень бажано вживати спортивне харчування та слідкувати за гідратацією.
  3. Придбати продукцію у шоу-румі «Аннаіс-Декор» зі знижкою -25% на стильні предмети інтер'єру, домашні і садові меблі, текстиль, а також великий вибір декору в стилі прованс, Шеббі шик, кантрі, лофт з різних країн Європи.           
  4. Отримати знижку – 27% на реєстрацію на усі заходи компанії RUN UKRAINE RUNNING LEAGUE: «Nova Poshta Kyiv Half Marathon», " Interpipe Dnipro Half Marathon", "Grand Prix Lviv Half Marathon", Arcelormittal Odesa Half Marathon", "Intersport Run Ua", «Wizz Air Kyiv City Marathon», "Zaporizhstal Half marathon".

Для отримання знижки за пунктами 1) і 2) необхідно звернутися до тренерів клубу.

Ми в соц. мережах