Тренування

У нашому біговому клубі «Run Base Kyiv» вам запропонують різні варіанти підготовки. Ви можете обрати ранкову або вечірню групу в залежності від вашого ритму життя. Або замовити дистанційний план підготовки та індівідуальне тренування.

У групах тренуються учасники різного віку та рівня підготовки. Кожен може прийти до клубу та здійснити свої мрії, як досвідчені бігуни (марафонці, півмарафонці) або хто тільки ставить за мету пробігти марафон чи півмарафон, так іновачки і ті, хто бігає невеликі дистанції до 10 км. Головне - приходьте та почніть!

Перше тренування в групах - БЕЗКОШТОВНО!

Програми тренувань:

1. Вечірні групи

Початок тренування о 19:00. Дні: понеділок, середа, п’ятниця.

- Підготовка в групі на марафон / напівмарафон;

- Підготовка в групі на дистанцію до 10 км і новачки.

Ціна - 500 грн на місяць.

2. Ранкові групи

Початок тренування о 7:15. Дні: понеділок, середа, п’ятниця.

 - Всі рівні підготовки.

Ціна - 500 грн на місяць.

3. Змішані групи:

Можливість відвідувати тренування як вранці, так і ввечері.

Ціна - 700 грн на місяць.

4. Одноразове відвідування тренування:

Можливість відвідати будь-яке тренування клубу вранці або ввечері.

Ціна - 100 грн за тренування.

5. Персональне тренування з тренером:

Персональні тренування –  це індивідуальні тренування під контролем обраного професійного тренера. Ви оволодієте правильною технікою бігу і спеціальними вправами, для вас буде підібрана індивідуальна програма, яка допоможе спільними зусиллями досягти поставлених цілей. Вартість і графік персональних тренувань узгоджується індивідуально.

6. Дистанційні тренування:

Якщо ваш ритм життя або місце розташування не дозволяє відвідувати групові тренування, але ви хочете тренуватися під контролем професійного тренера, ми зможемо підготувати для вас «Дистанційний тренувальний план». Напишіть нам лист із запитом на адресу електронної пошти . План буде складено враховуючи ваш рівень  тренованості, підготовки, індивідуальних потреб і цілей. Коригування плану відбувається 1 раз у кінці кожного тижня по електронній пошті.

Ціна - 1000 грн за тренувальний план на 1 місяць.

Приєднатися до клубу

Ми в соц. мережах
RUN BASE KYIV