Тренування

У нашому біговому клубі «Run Base Kyiv» вам запропонують різні варіанти підготовки aбо замовити дистанційний план підготовки та індівідуальне тренування.

У групах тренуються учасники різного віку та рівня підготовки. Кожен може прийти до клубу та здійснити свої мрії, як досвідчені бігуни (марафонці, півмарафонці) або хто тільки ставить за мету пробігти марафон чи півмарафон, так іновачки і ті, хто бігає невеликі дистанції до 10 км. Головне - приходьте та почніть!

Перше тренування в групах - БЕЗКОШТОВНО!

Програми тренувань:

1. Вечірні групи

Початок тренування о 19:00. Дні: понеділок, середа, п’ятниця.

- Підготовка в групі на марафон / напівмарафон;

- Підготовка в групі на дистанцію до 10 км і новачки.

Ціна - 600 грн на місяць.

2. Персональне тренування з тренером:

Персональні тренування –  це індивідуальні тренування під контролем обраного професійного тренера. Ви оволодієте правильною технікою бігу і спеціальними вправами, для вас буде підібрана індивідуальна програма, яка допоможе спільними зусиллями досягти поставлених цілей.

Вартість тренування від 250 грн, графік персональних тренувань узгоджується індивідуально.

3. Дистанційні тренування:

Якщо ваш ритм життя або місце розташування не дозволяє відвідувати групові тренування, але ви хочете тренуватися під контролем професійного тренера, ми зможемо підготувати для вас «Дистанційний тренувальний план». Напишіть нам лист із запитом на адресу електронної пошти a.azarova42195@gmail.com. План буде складено враховуючи ваш рівень  тренованості, підготовки, індивідуальних потреб і цілей. Коригування плану відбувається 1 раз у кінці кожного тижня по електронній пошті.

Ціна - 1500 грн за тренувальний план на 1 місяць.

Приєднатися до клубу

Ми в соц. мережах